• Dodatkowe dni wolne od nauki

• Zgodnie z zarządzeniem nr 3/2021/2022 z dnia 27 września 2021 Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnosielcu ustalono dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnosielcu dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno- wychowawczych w roku szkolnym 2021/2022 w dniach:

07.01. 2022

02.05.2022

18.06. 2022

Dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno - wychowawczych mogą być również:
        - Święto Patrona Szkoła,
        - dni, w których odbywa się egzamin ósmoklasisty.
        Organizacja pracy szkoły w tych dniach zostanie przedstawiona w oddzielnym dokumencie.

W dniach dodatkowo wolnych od zajęć dydaktyczno – wychowawczych szkoła organizuje zajęcia wychowawczo – opiekuńcze dla wszystkich uczniów, którzy zgłoszą się do szkoły.
        Wychowawcy wszystkich klas zostali zobowiązani do poinformowania uczniów i ich rodziców (opiekunów) o ustalonych terminach dni wolnych oraz o możliwości udziału uczniów w zajęciach opiek
        uńczo-wychowawczych organizowanych w tych dniach
        .